BOOTY BARRE to absolutna rewolucja na polskim rynku wellness!

Zacznijmy od słowa "Barre".

Jest to drążek przymocowany do ściany przy którym ćwiczy baletnica.

 Ale nie ma się czego obawiać ponieważ trening został przygotowany dla wszystkich niezależnie od wieku i doświadczenia. 

Nie wymaga również umiejętności ani talentu do baletu.

"Booty" czyżby to były nowe buty? Nie tym razem. Słowo "Booty" oznacza dosłownie nasz tyłeczek czyli pośladki - po prostu pupę. 


Teraz kiedy już wszystko wiemy, czas zabrać się do roboty!

I feeeeel gooooood!


Booty Barre to "Feel Good Exercise" i uwierzcie nam na słowo! Tak właśnie będziecie się czuli w trakcie i jeszcze długo po treningu.


BB to synergia Tańca, Pilatesu i Yogi, co daje nam możliwość porządnego wytrzepania naszych ZADKÓW, co przy czadowej muzyce znacząco poprawia nasze samopoczucie i dostarcza energii na cały dzień.

Nie dajcie się zwieść delikatnej nazwie bo ćwiczenia BB potrafią dać niezły wycisk i spalić wiele niepotrzebnych kalorii. 

Podczas treningów BB dla urozmaicenia używamy piłeczek do pilatesu, lekkich ciężarków, gum elastycznych oraz dysków poślizgowych. 

Dzięki temu treningi są ciekawe i pełne niespodzianek. 

Gwarantujemy - nie będziesz się nudzić.


BB jest idealnym połączeniem treningu siłowego i treningu kardio dlatego jednocześnie spala tłuszcz i buduje nasze ciało. 

Polepsza sylwetkę, wysmukla i wzmacnia mięśnie. 


Przy systematycznym ćwiczeniu zwiększa się zakres ruchu i kontroli całego ciała co powoduje, że noce przetańczone na wysokich szpilkach stają się przysłowiową bułką z masłem;-)